Nenechajte si ujsť / DO PRÁCE NA BICYKLI 2017

Mesto Svidník vyzýva všetkých cyklistov a priaznivcov pohybu,
zaregistrujte sa, vysadnite na bicykel a spoznajte všetky výhody, ktoré jazda na dvoch kolesách prináša.
 
Súťaž „Do práce na bicykli 2017“ sa uskutoční od 1. do 31. mája 2017 na celom Slovensku.
Jednotlivé tímy sa môžu zaregistrovať v termíne od 1.3.- 5.5 2017 na online formulári na www.dopracenabicykli.eu. 
Do súťaže sa nemôžu zapojiť jednotlivci a taktiež tímy, ktorých členovia sú z rôznych organizácií. Jeden tím môže mať minimálne 2 a najviac 4 členov, ktorí sú preukázateľne v čase trvania súťaže zamestnancami firmy, pod ktorej číslom IČO je tím do súťaže registrovaný. Z jednej firmy môže pochádzať ľubovoľný počet tímov. Novinkou je, že do súťaže sa môžu prihlásiť aj tímy študentov z rovnakej školy, ktorí sa do súťaže zaregistrujú. Podmienkou pri študentoch je, že v deň začatia kampane (t.j. 1.5. 2017) musia dosiahnuť vek minimálne 15 rokov. Študenti, ktorí budú reprezentovať svoju školu, uvedú vo formulári IČO svojej školy. Za svoje družstvo zodpovedá jej vedúci. Každý súťažiaci sa môže zaregistrovať len raz !!!
Viac informácií o kampani "Do práce na bicykli 2017", štatút súťaže, registračný formulár, možnosti získania cien a odpovede na často kladené otázky nájdete na www.dopracenabicykli.eu.
Tvárou tohtoročnej kampane sa stal cyklistický majster sveta Peter Sagan, ktorý bude svojou charizmou motivovať obyvateľov k prehodnoteniu ich dopravných návykov a k voľbe bicykla ako dopravného prostriedku pri ceste do práce.
 
 

 

2008 © Mesto SVIDNÍKrealizácia © GRAND STUDIO, s.r.o.